Golazo #2 – Smrt Antonia Puerty. V Seville se nezapomíná

Podobizna Antonia Puerty na stadionu Sevilly (zdroj: Cabrera Martin Rafael)

Úterý 28. srpna roku 2007 se navždy zapsalo černým písmem do španělské fotbalové historie. Na následky zástavy srdce zemřel mladý obránce Sevilly Antonio Puerta. Na talentovaného hráče ve městě dodnes nezapomněli.

Ve 2. díle podcastu Golazo si povíme právě příběh Antonia Puerty. Výborného fotbalisty, skromného člověka a skvělého parťáka. Ne nadarmo jeho smrt zasáhla tolik lidí. A ne nadarmo se na něj stále pravidelně vzpomíná.

Poslechněte si o tom, jak byl Antonio Puerta spjat se sevillským klubem, co se onoho osudového dne stalo, jak fanoušci svého miláčka uctívají nebo jakou výsadu má fotbalistův jediný syn. A přidáme i jeden šťastný konec.

Ve 2. epizodě Golaza rovněž nechybí zajímavé aktuality, anketa vítěz a poražený týdne či pozvánka na následující zajímavé duely. Přejeme příjemný, byť tentokrát trochu smutný a mrazivý, poslech.

Poslouchej epizodu

Podcast Golazo najdete ve všech důležitých podcastových aplikacích.

Spotify

Audio

Video

Golazo je podcast o španělském fotbale, který má ambici vzít své posluchače do jeho zákoutí a vtáhnout je pozoruhodnými příběhy. Od největších klubů a hvězd až po zapomenuté a nenápadné historky. Tomáš Podvín a David Beňo uvádí podcast, u kterého se zaručeně nebudete nudit!

Další epizody

Epizoda 2