Golazo #1 – Nová éra La Ligy! Co vše se mění a jak to pozná fanoušek?

Nová éra La Ligy (zdroj: laliga.es)

Španělská La Liga vstoupila do své nové epochy. Bez nadsázky. O víkendu totiž odstartovaly dvě nejvyšší španělské soutěže nejen s novým názvem, ale hlavně se spoustou vymožeností pro fanoušky. Co všechno se mění?

Na novou éru La Ligy jsme se zaměřili v 1. díle zbrusu nového podcastu Golazo. Věnovali jsme se tomu, jak změny pocítí především sám fanoušek, u televize i na stadionu. Dostali jsme se také k tématu hostujících příznivců.

Rozebrali jsme největší lákadla sezony 2023/2024, využití moderních dat, obecně zhoršenou finanční situaci klubů nebo například rozhodčí.

Kromě hlavního tématu se v Golazu můžete těšit i na stručný výpis zajímavých aktualit, anketu vítěz a poražený týdne či pozvánku na další zápasy. První díl není výjimkou. Přejeme příjemný poslech.

Poslouchej epizodu

Podcast Golazo najdete ve všech důležitých podcastových aplikacích.

Spotify

Audio

Video

Zdroj úvodního obrázku: laliga.es

Golazo je podcast o španělském fotbale, který má ambici vzít své posluchače do jeho zákoutí a vtáhnout je pozoruhodnými příběhy. Od největších klubů a hvězd až po zapomenuté a nenápadné historky. Tomáš Podvín a David Beňo uvádí podcast, u kterého se zaručeně nebudete nudit!

Další epizody

Epizoda 1