Golazo #4 – Finanční situace Barcelony. Proč se dostala do krize a kde bere na posily?

Stadion Barcelony Camp Nou (zdroj: wikipedia.org)

Před dvěma lety vybublaly ve fotbalové Barceloně na povrch obrovské finanční problémy. S těmi se klub nadále potýká, přesto se stal v minulé sezoně i díky značnému posilování španělským mistrem. Jak to tedy všechno je?

Ve 4. dílu podcastu Golazo jsme dopodrobna rozebrali finanční situaci Barcelony, kde se krize vůbec vzala a také, jaké má nyní klub vyhlídky. Nebyli jsme na to tentokrát jen ve dvou, pozvání totiž přijal také Tomáš Landrgott, fanoušek Blaugranas.

Zodpověděli jsme často opakovanou otázku, jak je možné, že Barcelona i přes značné finanční potíže nadále posiluje. Kde peníze na často zvučné nové tváře bere a jakému riziku se přitom vystavuje? Dostalo se nicméně i na sportovnější témata.

Poslechněte si 4. díl podcastu Golazo a dozvíte se ještě mnohem více. Tradičně se pak podíváme také na zajímavé aktuality, vyhlásíme si vítěze i poražené týdne a pozveme posluchače na další události.

Poslouchej epizodu

Podcast Golazo najdete ve všech důležitých podcastových aplikacích.

Spotify

Audio

Video

Golazo je podcast o španělském fotbale, který má ambici vzít své posluchače do jeho zákoutí a vtáhnout je pozoruhodnými příběhy. Od největších klubů a hvězd až po zapomenuté a nenápadné historky. Tomáš Podvín a David Beňo uvádí podcast, u kterého se zaručeně nebudete nudit!

Další epizody

Epizoda 4