Proč další podcast? Golazo nabízí unikátní příběhy a zná své místo

Proč spouštíš další podcast, vždyť jich je milion… Tu otázku chápu. Přesto cítím, že Golazo přichází ve správnou chvíli. A hlavně nabízí něco, co v českém či slovenském rybníčku doteď nebylo. To vše s upřímnou skromností.

Pravdou je, že v Česku je aktuálně slušně „předpodcastováno“. Ať už jde o rozhovory, zpravodajství, politiku, zábavu či sport. Nám jako fanouškům španělského fotbalu tu ale jedna kategorie chyběla. Ano, podcast o španělském fotbale 🙂

Jak se praví v byznysu, rozhodli jsme se tedy s Davidem naši potřebu naplnit sami. Věříme, že díky tomu, že jde primárně o naši lásku a vášeň, nikoliv vypočítavý kalkul, můžeme přinést opravdu zajímavý obsah.

Protože si jednoznačně myslím, že jen v takovém případě nám posluchač bude ochotný věnovat svůj drahocenný čas. A dá nám prostor v nabité, ač nepřímé, konkurenci. Chceme, aby se fanoušek něco dozvěděl. Samozřejmě poutavou formou.

Věrná komunita

Moc dobře si přitom uvědomujeme, kde je s Golazem naše místo. Nebudeme podcast pro širokou veřejnost, dokonce ani pro většinu mezi fotbalovými fanoušky. La Liga není v Česku tak populární jako místní liga nebo například anglická Premier League.

My ovšem věříme, že svůj prostor najdeme. Chceme docílit toho, že se na Golazo nabalí komunita, leč nemusí být tak početná. Španělský fotbal každopádně nabízí spoustu unikátních a zajímavých příběhů, které si vyprávět zaslouží.

Budeme samozřejmě moc rádi za jakoukoliv podporu, třeba formou sdílení na sociálních sítí, nápadů na další témata nebo jakýchkoliv připomínek. Pokud nám chcete cokoliv napsat, pravidelně čteme e-mail info@golazopodcast.cz.

Více už zjistíte při poslechu Golaza. Děkujeme, že jste v tom s námi.

Tomáš je fotbalovým hráčem, trenérem i fanouškem. Prostě fanatikem. Ke španělskému fotbalu se dostal přes lásku k Realu Madrid. Baví ho ale sledovat i papírově slabší týmy a moc rád se vrtá v historických zajímavostech. Ve Španělsku již procestoval mnoho měst a míst, další má v plánu.

Další články